forum

Zielone szkoły, wycieczki szkolne

PARK REKREACJI ZOOM NATURY -OFERTA DLA SZKÓŁ

 

W Janowie Lubelskim powstało centrum interaktywnej edukacji związanej z przyrodą, które łączy funkcje edukacyjne, rekreacyjne, sportowe i wypoczynkowe. Główne atrakcje Parku Rekreacji Zoom Natury to laboratoria edukacyjne: Laboratorium Główne Zoom Natury, Laboratorium Runo Leśne, Laboratorium Awifauny i Troposfery oraz Laboratorium Energii i Recyklingu.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Janowa Lubelskiego. Posiadamy jeden z najatrakcyjniejszych w Polsce Parków Linowych. Park Linowy otwarty od czerwca 2012 zwiedziło już ponad 40 000 osób. Zapraszamy również na lekcje historii do miejsc na terenach największej bitwy partyzanckiej II wojny światowej na Porytowym Wzgórzu, survivalowe zajęcia integracyjne czy wyprawy do Łążka Garncarskiego (jedyne w Polsce zachowane centrum garncarstwa tradycyjnego).

Naszym celem jest:

edukacja aktywna, poznawanie poprzez własne doświadczenia oraz inspirowanie do poszukiwania nowych treści.

Miejsce, do którego chcemy zaprosić za pośrednictwem Dyrekcji i Nauczycieli, uczniów z Waszej szkoły, jest dość specyficzne ze względu na występujące tu walory przyrodniczo – krajobrazowe, ale przede wszystkim na powstającą tutaj infrastrukturę, służącą nowoczesnej edukacji. Park Linowy, Park Rekreacji, centrum interaktywnej edukacji związanej z przyrodą i naturą wspaniale komponuje się z miejscem do rekreacji i wypoczynku - dlatego też jest to doskonałe miejsce na wycieczki szkolne.

Mamy nadzieję, że Park Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim Zoom doskonale wpisze się w oczekiwania osób planujących organizację wypoczynku dzieci i młodzieży, przede wszystkim zielonych szkół czy jednodniowych wycieczek fakultatywnych.

Współwystępowanie wysokich walorów przyrodniczych, historycznych, rekreacyjno – wypoczynkowych oraz możliwość bezpośredniego obcowania z naturą, której bliskość możemy bezpośrednio poczuć poprzez jej dotknięcie tworzy specyfikę tego miejsca.

Poniżej przedstawiamy Państwu naszą bogatą ofertę rekreacyjną, edukacyjną i pobytową, którą możemy dowolnie, w zależności od oczekiwań i możliwości, komponować i łączyć. Od pojedynczej usługi w parku linowym do kilkudniowej oferty z noclegami, wyżywieniem i programem pobytowym.

 

 

             Pragniemy podkreślić, że jako Zoom Natury Sp. z o.o. jesteśmy zarządcami terenów rekreacyjnych położonych wokół Zalewu Janowskiego i Parku Rekreacji ZOOM Natury z parkiem linowym i infrastrukturą sportowo – rekreacyjną, posiadamy własne ośrodki wypoczynkowe z pełnym zapleczem gastronomicznym i noclegowym, w których mogą odbywać się zielone szkoły. Polecamy się jako kompletni organizatorzy, gdyż działamy bez pośredników, co znacznie obniża koszty pobytu i wypoczynku Państwa podopiecznych.