Facebook

ZOOM EXIT ROOM,
ESCAPE ROOM

Profesjonalna zabawa typu Escape Room dla młodzieży.

Młodzież zawsze szuka wyzwań, podczas których może się wykazać - sprytem czy pomysłowością. Park rekreacji ZOOM NATURY proponuje więc grę dla odważnych nastolatków, którzy chcą sprawdzić swoją inteligencję. Aby przejść przez escape room, musisz być błyskotliwy i kreatywny - tylko wykorzystując własny potencjał umysłowy, będziesz mógł rozwiązać wszystkie zagadki. Czy wystarczy ci sprytu i odwagi, aby ukończyć wszystkie zadania i wydostać się z pokoju? Sprawdź się! Proponujemy escape room Nawiedzona piwnica oraz  Szalone lata 80-te z niespodzianką.

Zoom Exit Room to coś więcej niż tradycyjny escape room. To przede wszystkim możliwość poznania innych realiów i spróbowania swoich sił podczas rozwiązywania wielu zagadek. Młodzież może odkryć wszelkie słabości i próbować je pokonać wraz z grupą znajomych. Nauczą się przy tym zarówno pracy zespołowej, jak i nieszablonowego myślenia.Zachęcamy do skorzystania z Zoom Exit Room podczas wycieczek szkolnych, jak i weekendowych rodzinnych wyjazdów.
Na każdy escape room wymagana jest wcześniejsza rezerwacja

 

ZAREZERWUJ TERAZ


Tel. 538 208 710  
                                                                                                                                                 

                                         

 

Skorzystaj z naszych atrakcji i przeżyj wspaniałą przygodę ze znajomymi...

 

Informujemy, że korzystanie z naszego  Escape Room-u jest bezpieczne. Użytkownicy mogą w każdym momencie przerwać grę i opuścić pokój  a infrastruktura spełnia aktualne wymagania bezpieczeństwa, co potwierdzają POZYTYWNE wyniki kontroli przeprowadzonej przez PSP.

 

REGUMAMIN KORZYSTANIA

Pobierz  PDF

NAWIEDZONA PIWNICA
 
SZALONE LATA 80-te