Zoom Natury dla biznesu,
imprezy firmowe, konferencje

 

Zapraszamy do ZOOMU ludzi biznesu.

Zapraszamy do ZOOMU ludzi biznesu. Nasza oferta podstawowa dla firm dotyczy organizacji spotkań i imprez integracyjnych - jesteśmy w stanie przygotować imprezy firmowe (do 300 osób) oraz pikniki rodzinne (do 500 osób).

Zoom Natury to jednak coś więcej niż imprezy firmowe, to także spotkania, mini - konferencje i sympozja, imprezy targowe oraz poszukiwanie nowoczesnych trendów w zarządzaniu.

Jesteśmy nie tylko po to, by bawić, ale także po to, by integrować i edukować - cel ten najlepiej realizują organizowane przez nas konferencje. Współczesny biznes to już nie jest maszyna produkcyjna, a przede wszystkim sprzedaż wiedzy, jest to świat wartości oraz idei - rozwój tego świata umożliwiają właśnie różnego rodzaju imprezy firmowe. Osoby, które postrzegają świat biznesu w ten sposób, zapraszamy do Zoomu Natury. Dobry biznes polega na budowaniu obopólnych korzyści i wspólnych przedsięwzięć - naszym zadaniem jest inspirowanie, ale czekamy też na Wasze propozycje.

Organizowane na terenie Zoomu Natury imprezy firmowe zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród wszystkich uczestników. Wynika to głównie z ciekawej lokalizacji i wielu możliwości z tym związanych. Aby dzielić się wiedzą i przekazywać ją ludziom biznesu przygotowujemy raz na jakiś czas konferencje tematyczne, które często odbywają się także w Lublinie. Lokalizacja nie ma wielkiego znaczenia, kiedy mowa o osobach z pasją poszukujących dalszych możliwości rozwoju. Nasza oferta na pewno sprosta oczekiwaniom niejednego przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu.

 

Pobierz PDF

OFERTA KONFERENCJE

 

Przykładowe tematy spotkań konferencji, które będą realizowane w ramach Parku Rekreacji Zoom Natury to m.in.:

Ekologiczne źródła energii

Turystyka aktywna i edukacyjna

Ziołolecznictwo

Natura w kosmetyce

Nowoczesne trendy w zarządzaniu – firma jako organizm żywy (podejście systemowe, holistyczne, organiczne)

Rodzime rasy i odmiany zwierząt gospodarskich

Zapraszamy także na nasz FACEBOOK oraz do wymiany nowatorskich pomysłów i idei na FORUM DYSKUSYJNE.