Zoom Natury dla najmłodszych,
atrakcje dla dzieci

 

TRASA MALUCH

ZOOM to atrakcje dla dzieci w każdym wieku - proponujemy specjalnie przygotowane trasy dla maluchów, jak i starszych pociech. TRASA MALUCH W Zoomie dla dzieci w wieku od 3 do 10 roku życia przygotowano niezwykle ciekawą trasę linową z fantastycznymi przeszkodami. Pokonywanie przeszkód parku linowego rozwija sprawność psychomotoryczną, hartuje charakter - uczy wytrwałości i odwagi, a przede wszystkim takie atrakcje dla dzieci stanowią wspaniałą zabawę!

 

 

 

RUNO LEŚNE

Dla najmłodszych zwiedzających Zoom przygotował także specjalne laboratorium edukacyjne. Budynek o charakterze warsztatowym pełni funkcję „leśnego przedszkola”. Dzieci mogą tu poprzez zabawę zapoznać się z elementarnymi zasadami funkcjonowania środowiska i ekologii. Ideą główną wystawy jest zapoznanie najmłodszych z podstawowymi informacjami z zakresu botaniki oraz kształtowanie umiejętności obserwacji otaczającej nas natury.

Wnętrze ekspozycji zaprojektowano tak, by służyło ono nie tylko edukacji, ale przede wszystkim beztroskiej zabawie, dlatego też atrakcje dla dzieci dostosowane są do ich sposobu pojmowania świata (zgadywanki, filmy, gry, animacje itp.).

Czytaj więcej -> LINK

 

PARK KREATYWNY

Nic nie daje tyle radości, co beztroska zabawa na świeżym powietrzu...

           A zabawa w Parku Kreatywnym to świetna sprawa! Mogą z niego korzystać dzieci w wieku od 2 do 12 roku życia. Atrakcje Parku Kreatywnego pobudzą malucha do twórczego myślenia i działania, rozbudzą jego wyobraźnię, a także zainspirują do podejmowania nowych wyzwań i odważnego poznawania świata. Poprzez zabawę dzieci uczą się współpracować z rówieśnikami, stają się bardziej otwarte na kontakty z innymi dziećmi i nowe doświadczenia.

Czytaj więcej -> LINK

 

Ponadto Zoom Natury zaprasza dzieciaki na plażę, ścieżki rowerowe, tor kapslowy, siłownię zewnętrzną (od 10 roku życia), grę w szachy lub warcaby na świeżym powietrzu oraz wiele innych atrakcji na terenie parku, o ile pozwala na to aura.