Zielone szkoły, wycieczki szkolne

PARK REKREACJI ZOOM NATURY 

 

W Janowie Lubelskim powstało centrum interaktywnej edukacji związanej z przyrodą, które łączy funkcje edukacyjne, rekreacyjne, sportowe i wypoczynkowe. Główne atrakcje Parku Rekreacji Zoom Natury to laboratoria edukacyjne: Laboratorium Główne Zoom Natury, Laboratorium Runo Leśne, Laboratorium Awifauny i Troposfery , Laboratorium Energii i Recyklingu oraz Warsztaty edukacyjne.

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Janowa Lubelskiego. Posiadamy jeden z najatrakcyjniejszych w Polsce Parków Linowych,dwa Strzeżone kąpieliska, profesjonalny Escape room - Zoom Exit Room i wiele innych atkrakcji. Zapraszamy również na lekcje historii do miejsc na terenach największej bitwy partyzanckiej II wojny światowej na Porytowym Wzgórzu, survivalowe zajęcia integracyjne czy wyprawy do Łążka Garncarskiego (jedyne w Polsce zachowane centrum garncarstwa tradycyjnego).

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ 

OFERTĄ

 

Naszym celem jest:

edukacja aktywna, poznawanie poprzez własne doświadczenia oraz inspirowanie do poszukiwania nowych treści.

Miejsce, do którego chcemy zaprosić za pośrednictwem Dyrekcji i Nauczycieli, uczniów z Waszej szkoły, jest dość specyficzne ze względu na występujące tu walory przyrodniczo – krajobrazowe, ale przede wszystkim na powstającą tutaj infrastrukturę, służącą nowoczesnej edukacji. Park Linowy, Park Rekreacji, centrum interaktywnej edukacji związanej z przyrodą i naturą wspaniale komponuje się z miejscem do rekreacji i wypoczynku - dlatego też jest to doskonałe miejsce na wycieczki szkolne.

Mamy nadzieję, że Park Rekreacji Zoom Natury w Janowie Lubelskim Zoom doskonale wpisze się w oczekiwania osób planujących wycieczki szkolne dla dzieci i młodzieży, przede wszystkim zielone szkoły czy jednodniowe wycieczki fakultatywne.


Powyżej przedstawiamy Państwu naszą bogatą ofertę rekreacyjną, edukacyjną i pobytową, którą możemy dowolnie, w zależności od oczekiwań i możliwości, komponować i łączyć. Od pojedynczej usługi w parku linowym do kilkudniowej oferty z noclegami, wyżywieniem i programem pobytowym.

      Pragniemy podkreślić, że jako Zoom Natury Sp. z o.o. jesteśmy zarządcami terenów rekreacyjnych położonych wokół Zalewu Janowskiego i Parku Rekreacji ZOOM Natury z parkiem linowym i infrastrukturą sportowo – rekreacyjną, posiadamy własne ośrodki wypoczynkowe z pełnym zapleczem gastronomicznym i noclegowym, w których mogą odbywać się zielone szkoły. Polecamy się jako kompletni organizatorzy, gdyż działamy bez pośredników, co znacznie obniża koszty pobytu i wypoczynku Państwa podopiecznych.