Noclegi

NOCLEG NA WYSPIE

 

Sezonowe zakwaterowanie na WYSPIE (ośrodek czynny od kwietnia do października) to wspaniały pomysł na kolonie letnie, zielone szkoły, obozy specjalistyczne, zgrupowania sportowe, spotkania integracyjne dla firm, wesela i przyjęcia komunijne.

 

Ośrodek położony jest w przepięknym otoczeniu lasów na wyspie Zalewu Janowskiego w bezpośrednim sąsiedztwie atrakcji Parku Rekreacji Zoom Natury oraz Parku Krajobrazowego Lasy Janowskie.

 

Dzięki wyjątkowemu i unikatowemu klimatowi panującemu wokół kwater noclegowych każdy znajdzie
tu odpowiednie warunki dla siebie: do odpoczynku, odprężenia i relaksu. Odwiedzający mają możliwość zażywania kąpieli wodnych i słonecznych, bądź też oddania się bardziej aktywnemu plażowaniu.

Do dyspozycji mają wypożyczalnię sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne), Park Wodny z licznymi atrakcjami (WIBIT, boisko do siatkówki wodnej), Park Linowy (cztery trasy dostosowane do wieku i możliwości fizycznych korzystających), siłownie zewnętrzne oraz Park Kreatywny dla dzieci (duży plac zabaw).

 

Osoby ciekawe świata zapraszamy do czterech Laboratoriów Wiedzy, które ukazują przede wszystkim bogactwo fauny i flory naszego regionu, a także gatunków egzotycznych. Ekspozycje w laboratoriach prezentują też między innymi dzieje geologiczne Ziemi, budowę atmosfery i zjawiska tam zachodzące oraz pozyskiwanie energii z różnych źródeł i recykling.

 

Zakwaterowanie:

Nocleg w ośrodku wypoczynkowym na wyspie Zalewu Janowskiego:

100 miejsc noclegowych  w systemie segmentowym, pokoje typu studio
(2-3 osobowe/1 łazienka na dwa pokoje).

 

Ogromnym atutem ośrodka jest posiadanie własnej kuchni z domowym jedzeniem oraz stołówki na 150 osób, a także przestronnej świetlicy.

 

 

MASZ PYTANIA? 
Zadzwoń do Nas

Rezerwacje noclegów

 + 48 784 529 688