Zoom Natury dla młodzieży

 

Informacja od WKU w Lublinie

 

 

 

TEEN - ZOOM

 

Zoom Natury jest idealnym miejscem, do którego możesz wybrać się ze swoją paczką przyjaciół.

 

Laboratoria Wiedzy - to cztery laboratoria z ekspozycjami edukacyjnymi, które stanowią miejsce, gdzie odwiedzający zdobędą wiedzę z różnych dziedzin. Tematy ekspozycji przedstawiają w nowoczesny sposób wybrane zagadnienia z zakresu: przyrody, historii naturalnej, geologii, geografii oraz ekologii. Wiedza ukryta jest w atrakcyjnych dla młodzieży grach, multimedialnych ekspozytorach i projekcjach. Ekspozycje łączą dwa światy: naturalny i wirtualny, przemawiając do młodzieży znanym jej językiem.

 

Park Linowy– to naprawdę silne wrażenia! Ponad 200 metrowy zjazd tyrolski nad plażą i zalewem, diabelskie wahadło (nie na darmo nazywane diabelskim) i niezwykle atrakcyjne trasy z różnorodnymi przeszkodami
od łatwych do naprawdę trudnych, wymagają dobrej kondycji fizycznej oraz odwagi.

 

Na terenie Parku Rekreacji znajdują się siłownie zewnętrzne, trasy rowerowe, tor kapslowy, bulodrom,           a także miejsca do gry w szachy i warcaby.

 

Zoom Natury to nie tylko Laboratoria Wiedzy i Park Linowy, to także wielka, czysta plaża ze strzeżonym kąpieliskiem, gdzie można zażywać kąpieli wodnych i słonecznych. Nieopodal niej znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i Park Wodny WIBIT - wodny tor przeszkód.

 

Exit Room - to gra akcji na żywo przeniesiona z wirualnego świata. Uczestnicy gry mają 60 minut na rozwiązanie zagadek, które pomogą im w wyjściu w pokoju, w którym zostali zamknięci.

 

Plac pozytywnej energii zaprasza osoby kreatywne i pozytywnie zakręcone. Odbywają się tu imprezy, konkursy i spotkania szalonych pasjonatów, energetycznych indywidualności i zgranych grup m. in. biegi przełajowe, mecze siatkówki i koszykówki, maraton zumby, konkursy fotograficzne, itp.

 

Odwiedzający korzystający z atrakcji Parku Rekreacji mogą uzyskać darmowy dostęp do INTERNETU
(o kody dostępu do Internetu pytaj w kasie biletowej i w Parku Kreatywnym).

 

Dobrze zjeść można w „Kawiarence” i w innych punktach gastronomii usytuowanych na terenie Parku.

 

Nasze ośrodki wypoczynkowe oferują TANIE SPANIE – w cenach dostępnych dla każdego ucznia i studenta.

 

Na naszej stronie czy Facebooku możesz się podzielić z innymi wrażeniami lub zaprosić ich na imprezę
do ZOOMu.