Zoom Natury dla rodziców

PÓŁKOLONIE LETNIE DLA DZIECI - szczegóły TUTAJ

Wszystko się zmienia, dzisiaj dzieci są zupełnie inne niż jeszcze kilka lat temu... szybciej się nudzą, trudniej je zadowolić... Rzeczywistość staje się coraz bardziej wirtualna i choć dzieci mają na wyciągniecie ręki cały świat w internecie i telewizji, często nie potrafią wykorzystać dobrodziejstw technologii do pozyskiwania wiedzy.  Wręcz przeciwnie, wirtualna rzeczywistość potrafi zamknąć horyzonty dziecka, koncentrując jego uwagę na przyziemnych, mało ważnych sprawach. Bycie dobrym rodzicem w tym trudnym czasie to niekiedy, prawdziwe wyzwanie.

Zoom Natury wychodzi naprzeciw temu problemowi. Powstał po to, by móc dobrze spędzić wolny czas ze swoimi dziećmi. Dobrze czyli ciekawie, mądrze, aktywnie ale i na luzie.

 

 

Możesz wybrać się do laboratoriów (podglądać wspólnie mrówki i gady, poznać gatunki ptaków, czy rodzaje chmur). Ekspozycje są tak przygotowane, by zaciekawić zarówno Ciebie, jak i Twoje dzieci. W Zoomie znajdziesz mnóstwo ciekawostek (zarówno w laboratoriach, jak i w ich otoczeniu) oraz interaktywnych atrakcji, które dzieciaki tak uwielbiają. Twoje pociechy zobaczą, że interaktywne rozwiązania służą nie tylko do zabawy, ale przede wszystkim do nauki, co niewątpliwie może być inspiracją do dalszego odkrywania         i poznawania świata.

 

 

Zoom Natury oprócz funkcji edukacyjnych stwarza możliwości atrakcyjnego spędzenia czasu dla całej rodziny. Możecie wspólnie przejść trasy parku linowego, potrenować na siłowni, popływać kajakami, wybrać się na wycieczkę rowerową lub po prostu poleniuchować  na plaży.

 

 

Z ofertą dla małych dzieci można zapoznać się w zakładce ZOOM NATURY dla najmłodszych

Nasza strona internetowa i Facebook jest otwarta dla rodziców. Możecie tu wymieniać się informacjami, doświadczeniami i spostrzeżeniami m.in. na temat tego jak rozwijać u dziecka ciekawość świata czy też jak radzić sobie z nastolatkiem wiecznie przykutym do komputera.